slajd1 slajd2 slajd3 slajd4

Ośrodek psiej terapii

Głównym zadaniem Ośrodka Psiej Terapii w Dymaczewskiej Krainie jest taka praca behawioralna z psem, aby po zakończonym szkoleniu był on zrównoważony, stabilny emocjonalnie i prawidłowo zsocjalizowany w relacjach z innymi psami.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego psa, w oparciu o bogate doświadczenie, jestem w stanie dać Państwu gwarancję najwyższej skuteczności metod wychowawczych.

Program terapii jest tworzony indywidualnie i dostosowany do poszczególnych przypadków problemów behawioralnych, osobowości i charakteru każdego psa. Ważnym elementem prowadzonej terapii jest praca z właścicielem czworonoga, który podczas szkolenia jest instruowany jak ma postępować, by w oczach swojego psa był: przewodnikiem, liderem oraz aby pies obdarzył go szacunkiem i zaufaniem. Dzięki oferowanemu szkoleniu właściciel dowie się również jak zaspokajać potrzeby pupila dla obopólnego dobra zwierzaka i człowieka.

W trakcie prowadzonych treningów właściciele biorą w nich aktywny udział. Działania te mają na celu wypracowanie zasad dobrej komunikacji i współpracy pomiędzy właścicielem i psem, który jest poddany terapii.

W przypadku, gdy przemiana relacji pies - właściciel nie daje zamierzonych efektów, za zgodą właściciela wcielam psa do własnego stada, gdzie przechodzi on stopniową przemianę.

Zapraszamy do naszego Ośrodka Psiej Terapii Dymaczewska Kraina w którym pomagamy nawet bardzo niesfornym pieskom.

Skorzystali z naszej pomocy

Szukaj

Jesteśmy zrzeszeni w: